Home Książki Wyniki konkursu „Marek i czaszka jaguara”

Wyniki konkursu „Marek i czaszka jaguara”

by Joanna

wyniki

Zapraszamy na wyniki konkursu „Marek i czaszka jaguara”

Do poniedziałku 18 września mogliście wysyłać swoje odpowiedzi na pytanie konkursowe, które brzmiało „Wymień 3 miejsca, które Twoim zdaniem trzeba obowiązkowo zobaczyć w Meksyku oraz uzasadnij swój wybór”.  Dostaliśmy od Wam mnóstwo ciekawych zgłoszeń.

Wybranie tylko trzech najciekawszych z nich nie było wcale takie proste, bo wybór był trudny. Ale po burzliwych naradach mamy już zwycięską trójkę. Najciekawsze odpowiedzi na pytanie wraz z uzasadnieniem przedstawili:

  • Tamara, która opisywała Chichen Itza, Cenote i Muzeum podwodne Musa
  • Kamila, która opisywała Lake Bacalar, Xcaret Eco Theme Park i Zamek Chapultepec
  • Lucyna, która opisywała Narodowe Muzeum Antropologiczne, Piramidy Teotihuacan i Wielowiekowe Sanktuarium Matki Bożej z Guadalupe

 

Zwycięzców proszę przesłanie w wiadomościach email na adres kontakt@places2visit.pl swoich danych adresowych w celu wysyłki nagród (imię, nazwisko, pełny adres do wysyłki, numer telefonu) do 22 września do godziny 23:59. W przypadku niezgłoszenia się zwycięzców po odbiór nagrody w przewidzianym terminie zostanie wybrana kolejna osoba.

Nagrody będą wysyłane bezpośrednio od sponsora – Wydawnictwo Znak Emotikon, któremu serdecznie dziękujemy za udział w naszym konkursie.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział i życzymy powodzenia następnym razem.

Regulamin konkursu znajduje się tutaj.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

1 komentarz

Krystyna Bożenna Borawska 21 września, 2017 - 10:11

Gratulacje dla zwycięzców…:-)

Odpowiedz

Zostaw komentarz