Home Książki Konkurs „Marek i czaszka jaguara”

Konkurs „Marek i czaszka jaguara”

by Joanna

Z okazji świętowanych niedawno trzecich urodzin naszego bloga zapraszamy Was na konkurs.

Do wygrania są 3 egzemplarze najnowszej książki dla dzieci pt. „Marek i czaszka jaguara”, której autorami są słynny podróżnik i polarnik Marek Kamiński oraz pisarka, autorka kryminałów i scenarzystka Katarzyna Stachowicz-Gacek. Książki ufundowane są przez Wydawnictwo Znak Emotikon, a premiera przewidziana jest na 27 września tego roku.

Regulamin konkursu:

1.Organizatorem konkursu jest blog podróżniczy places2visit.pl: https://www.places2visit.pl/ , adres fanpage’a na Facebooku: https://www.facebook.com/www.places2visit/

2. Sponsorem nagród jest Wydawnictwo Znak Emotikon.

3. W Konkursie mogą wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne, określane dalej jako „Uczestnicy”.

4. Konkurs trwa od wtorku 12.09.2017r. do poniedziałku 18.09.2017r. do godziny 23:59.

5. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest udzielenie odpowiedzi na pytanie: „Wymień 3 miejsca, które Twoim zdaniem trzeba obowiązkowo zobaczyć w Meksyku oraz uzasadnij swój wybór”. Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres email: kontakt@places2visit.pl .

6.Organizator wybierze 3 najciekawsze odpowiedzi, których autorzy otrzymają po jednym egzemplarzu książki pt. „Marek i czaszka jaguara”

7. Wyniki zostaną ogłoszone do 20.09.2017r. na blogu, a informacja o tym pojawi się na fanpage’u bloga places2visit.pl. Organizator i Sponsor konkursu zastrzegają sobie prawo do wybrania zwycięzców konkursu w dowolny sposób i według własnego uznania. Wyboru najciekawszych odpowiedzi dokona Organizator.

8. Zwycięzcy konkursu w ciągu dwóch dni od dnia ogłoszenia wyników (dwa pełne dni kalendarzowe do godziny 23:59 od dnia ogłoszenia wyników) proszeni są o przesłanie w wiadomościach email na adres kontakt@places2visit.pl swoich danych adresowych w celu wysyłki nagród (imię, nazwisko, pełny adres, numer telefonu). W przypadku niezgłoszenia się zwycięzców po odbiór nagrody w przewidzianym terminie zostanie wybrana kolejna osoba.

9. Laureatom nie przysługuje prawo wymiany nagród na ich równowartość pieniężną.

10. Wysyłając odpowiedź na pytanie konkursowe Uczestnik akceptuje niniejszy regulamin oraz wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatora oraz Sponsora swoich danych osobowych (imię, nazwisko, pełny adres, numer telefonu, opcjonalnie adres e-mail) wyłącznie na potrzeby niniejszego konkursu i przesłanie nagród zgodnie z Ustawą o ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133 pozycja 883).

11. Po podaniu Organizatorowi przez Zwycięzców danych adresowych nagrody zostaną wysłane przez Sponsora w ciągu tygodnia od otrzymania danych adresowych. Wysyłka nagrody pocztą możliwa jest tylko na terenie Polski.

12. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie nieprawdziwych danych lub danych osoby trzeciej przez Uczestnika. Podanie nieprawdziwych danych skutkuje odebraniem prawa do nagrody.

13. Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu Ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku nr 4 poz. 27 z późniejszymi zmianami).

14. Konkurs nie jest administrowany ani sponsorowany przez serwis Facebook. Serwis Facebook.com udostępnia wyłącznie infrastrukturę, dzięki której możliwa jest organizacja konkursu. Facebook NIE sponsoruje i NIE uczestniczy w organizacji konkursu, a tym samym NIE ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.

15. Regulamin jest dostępny na blogu places2visit.pl pod adresem: https://www.places2visit.pl/pozostale/konkurs-marek-i-czaszka-jaguara

 

Więcej informacji o książce można uzyskać tutaj: http://www.empik.com/marek-i-czaszka-jaguara-kaminski-marek-stachowicz-gacek-katarzyna,p1147396263,ksiazka-p

ZOBACZ RÓWNIEŻ

4 komentarze

momandlilgirl.pl 12 września, 2017 - 10:03

Fajny konkurs, trzymam kciuki za uczestników 😉

Odpowiedz
magda 12 września, 2017 - 10:58

Zapowiada się przesympatycznie. Bawcie się dobrze 🙂

Odpowiedz
Krystyna Bożenna Borawska 13 września, 2017 - 09:43

Chętnie wezmę udział w tym Konkursie 🙂

1. Stolicą kraju jest Meksyk i chętnie bym go odwiedziła,.
Niekoniecznie dla zabytków, aby zobaczyć jak żyją Meksykanie w swojej stolicy.

2. Zacatecas , które wpisano na listę światowego dziedzictwa

3. Kryształowa Jaskinia cud natury

Skoro 3 , to tylko trzy.
Pozdrawiam 🙂

Odpowiedz
lucaw44 18 września, 2017 - 14:59

Na pewno fajna książka.Meksyk to bardzo interesujący kraj,warto więcej o nim wiedzieć,

Odpowiedz

Zostaw komentarz