O nas

Czarnogóra. Mauzoleum Piotra II Petrowicia-Niegosza.

Marcin: Nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu dłużej niż chwilę, a przy tym jest wybredny i byle co go nie zadowoli. Główny pomysłodawca i tragarz podczas wycieczek. Z zawodu informatyk, a z zamiłowania fotograf. Zajmuje się stroną techniczną bloga. Olbrzymią frajdę sprawia mu planowanie szalonych wycieczek, które potem Asia musi dostosować do możliwości całej rodziny.

Asia: Jest czynnikiem hamującym szalone pomysły męża. Na co dzień księgowa, po godzinach z zapałem opisuje wszystkie podróże i wycieczki, tworząc bloga już od ponad 6 lat.

Michał: 8-latek, którego rozpiera niekończąca się energia. Jest bardzo ciekawy otaczającego go świata. Uwielbia wycieczki w góry, jazdę na nartach i wszystkie inne aktywności na świeżym powietrzu. Zbiera pieczątki i odznaki turystyczne. Lubi nietypowe pomysły i nie boi się wyzwań.

W drodze na Wielką Raczę.

Wojtek: Najmłodszy członek rodziny. Ma 5 lata i uwielbia spać w namiocie. Co chwilę pyta kiedy znowu pojedziemy na camping. Sam już wchodzi na wszystkie szczyty i tak samo jak brat zbiera pieczątki i odznaki turystyczne. Mało tego zazwyczaj następnego dnia po wycieczce pyta kiedy znowu pójdziemy w góry 😉 zaskakując rodziców swoją niespożytą energią.

Widok na Bokę Kotorską.

Mieszkamy na Śląsku i staramy się poznawać otaczający nas świat, ten bliższy i ten dalszy. O odwiedzonych miejscach mamy własne zdanie, które może się różnić od zdania innych. Kochamy podróżować i nie potrafimy usiedzieć dłużej w jednym miejscu, spędzając aktywnie czas na świeżym powietrzu o każdej porze roku. Chcemy pokazać dzieciom piękno nie tylko naszego kraju, ale także nauczyć ich spędzać aktywnie i bezpiecznie czas poza domem.

Cieszymy się, że do nas trafiliście i mamy nadzieję, że zostaniecie z nami na dłużej, zarówno na blogu jak i na naszych pozostałych kanałach w social mediach (linki od nich znajdziecie na górze strony po prawej pod ikonkami)

Bieszczady. Połonina Wetlińska.
Pilsko. Beskid Żywiecki.
Zimowe Pilsko. Beskid Żywiecki

Odpowiedź do artykułu “O nas

  1. Tomek

    Bardzo się ciesze ze Was “odkryłem”. Ja tak szeroko nie podrozuje . Ale dzięki Wam mogę zobaczyć ciekawe strony i cos z nich wybrać dla siebie.
    Ja teraz skupiam się na gorach walijskich i szkockich i innych ciekawych miejsc Wielkiej Brytani z racji ze mieszkam teraz w Londynie. Seredecznie Was pozdrawiam i mocno sciskam ! Jestescie Super !!!
    Zycze Was zdrowka i szalonych pomyslow !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *