O nas

Marcin: Nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu dłużej niż chwilę, a przy tym jest wybredny i byle co go nie zadowoli. Zajmuje się stroną techniczną bloga, jak również co najmniej połowa zdjęć jest jego autorstwa.

 

Asia: Choćby nawet chciała czasem wypocząć i nic nie robić, to nie ma takiej opcji. Zdarza się, że dostanie pochwałę za zrobienie całkiem dobrego zdjęcia, choć czasem ma zupełnie inną wizję tego co na nim na być. Pisze, szuka, wymyśla i stara się zadowolić czytelników.

 

Michał: 6-letni przedszkolak, którego rozpiera niekończąca się energia. Jest bardzo ciekawy otaczającego go świata, co przejawia się w zadawaniu dwóch milionów pytań na minutę. Uczy się pływać i jeździć na nartach. Poza tym ciągle pyta kiedy znowu pójdziemy po ciemku w góry albo popłyniemy pontonem w jaskini.
Wojtek: Najmłodszy członek rodziny. Ma 3 lata i zdążył zaliczyć niejedne wakacje pod namiotem, odwiedzić kilka szczytów górskich oraz pooglądać z wysokości nosidełka masę ciekawych miejsc. Ostatniego lata sam wszedł na Rycerzową oraz dotarł do Chatki Puchatka pokonując samodzielnie jeszcze połowę połoniny Wetlińskiej.

Mieszkamy na Śląsku i staramy się poznawać otaczający nas świat, ten bliższy i ten dalszy. Nie upiększamy odwiedzanych miejsc, ale mamy o nich własne zdanie. Zdanie to może się różnić od zdania innych. Tak samo jak nie każdy preferuje tak ruchliwy wypoczynek, jaki czasem wygląda w naszych wykonaniu. I szanujemy to. Jeżeli jednak natchniemy Was do sprawdzenia opisywanych przez nas miejsc, to będziemy się cieszyć, że nasza praca się na coś komuś przyda. Czy uda się nam odwiedzić te wszystkie miejsca, które byśmy chcieli? Nie wiem, ale próbować warto 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *