Home Uncategorized Zima w Kołobrzegu. Jakie atrakcje miasteczko oferuje poza sezonem?

Zima w Kołobrzegu. Jakie atrakcje miasteczko oferuje poza sezonem?

by Joanna

Kołobrzeskie całoroczne atrakcje dla całej rodziny.

Kołobrzeg to typowo wakacyjna, letniskowa miejscowość, która przeżywa prawdziwe oblężenie turystyczne w okresie letnim. Nie oznacza to jednak, że w zimie nie ma tu co robić, o czym przekona się każdy śmiałek, który zdecyduje się spędzić zimowy urlop nad polskim morzem! Kołobrzeg poza sezonem jest spokojnym, klimatycznym miejscem, w którym można odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku, zregenerować siły oraz nasycić płuca rześkim, bogatym w jod powietrzem. Sprawdźmy, co ciekawego można robić w Kołobrzegu tej zimy i gdzie zatrzymać się na rodzinny pobyt!

Kołobrzeskie całoroczne atrakcje dla całej rodziny

Kołobrzeg, oprócz typowo letnich, wakacyjnych atrakcji, oferuje także wiele możliwości w zakresie spędzania wolnego czasu przez cały rok. W pierwszej kolejności warto wybrać się na spacer po miasteczku, które poza sezonem zachwyca swoją spokojną, sprzyjającą relaksowi atmosferą. Mieszkańcy powoli wykonują codzienne czynności, nikt się nie spieszy i nie biegnie – w takim otoczeniu można odpocząć od życia w biegu oraz znaleźć więcej czasu dla siebie i swoich bliskich!

Miejscem, które warto odwiedzić w Kołobrzegu przez cały rok, jest zabytkowa latarnia morska. Warto także wstąpić do Muzeum Minerałów, które kryje w sobie fascynujące skarby ziemi, a także w wolnej chwili wybrać się do Muzeum Bursztynu, w którym można podziwiać klejnoty morza. Ciekawym pomysłem na spędzenie rodzinnego popołudnia będzie także wizyta w Kołobrzeskim Skansenie Morskim, a także relaksujący, długi spacer po molo, połączony z rejsem statkiem wycieczkowym.

Hotel w Kołobrzegu i jego atrakcje dla całej rodziny

Rodziny z dziećmi, które zdecydowały się spędzić w Kołobrzegu ferie zimowe wraz ze swoimi pociechami, mogą znaleźć liczne atrakcje nie tylko w samym mieście, ale także bezpośrednio w miejscu swojego zakwaterowania. Idealną propozycją na nocleg będzie dla nich hotel w Kołobrzegu, który oprócz miejsc do spania oferuje także dodatkowe atrakcje – w tym np. dostęp do strefy SPA. Poszukując idealnego miejsca zakwaterowania na ferie w Kołobrzegu, warto wybrać hotel położony blisko morza, aby z okien pokoju codziennie podziwiać piękne widoki na Morze Bałtyckie, które niezwykle ciekawie prezentuje się w okresie zimowym.

Hotel SPA to idealnie miejsce na zimowy urlop zarówno dla osób dorosłych, jak i ich dzieci. Na gości w każdym wieku czeka tu bogata i zróżnicowana oferta zabiegów i atrakcji, w tym m.in. dostęp do sauny, strefy fitness, masaży, basenów, a także różnego rodzaju zabiegów, które pozwalają zatroszczyć się zarówno o ciało, jak i duszę. Dzieci mogą natomiast korzystać z dostępnych na miejscu gier i zabaw, a także towarzyszyć rodzicom podczas pobytu na basenie lub spędzać wolny czas w specjalnie przygotowanej dla nich sali zabaw dla dzieci. Taka szeroka i zróżnicowana oferta sprawia, że czas w Kołobrzegu możemy spędzić w naprawdę urozmaicony sposób, łącząc zimowe zwiedzanie miasteczka i okolic z relaksującym i odprężającym pobytem w nowoczesnym hotelu SPA.

Artykuł powstał we współpracy z Diva SPA – rodzinny hotel Kołobrzeg.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Zostaw komentarz